Підписатися на новини
Реєстрація

Реєстрація

Запрошуємо заклади первинної допомоги до реєстрації в пілоті системи eHealth. Дізнатись більше 


Helsi Me

Helsi – це перевірена та повнофункціональна система для керування медичним закладом. Ми допоможемо на усіх етапах впровадження та відповімо на Ваші питання, адже маємо великий досвід роботи з комунальними закладами. Весь функціонал системи розроблений та адаптований з урахуванням специфіки роботи та вимог МОЗ, та є безкоштовним для державних установ.


Технічні вимоги

Ноутбук або персональний комп'ютер офісного рівня.

Має працювати браузер Google Chrome останньої версії.


Переглянути відео


Компания "АЛТ Украина Лтд"

МІС ЕМСІМЕД® - розроблена відповідно до стандартів ISO та МОЗ України. Модулі: електронна медична картка пацієнта, мед. документи, мед. кадри, поліклініка та реєстратура, стаціонар, лабораторія, склад, статистика, послуги, контакт-центр, PACS, партнери, он-лайн запис до лікаря


Технічні вимоги

Процесор: 2 core Intel/AMD 2 GHz і вище
Відеокарта: Будь-яка
Оперативна пам'ять: 1 Гб і вище
Операційна система: Windows XP / 7 Pro / 8 Pro
Програмне забезпечення: NET Framework 3.5


Переглянути відео:

Newmedicine

Поліклініка без черг – програма, яка полегшує життя пацієнтів та лікарів. Пацієнтам програма надає можливість легко обрати потрібну медичну послугу та потрапити на прийом до лікаря у зручний час. Медичні установи  мають змогу керувати пацієнтопотоком та реєстратурою  максимально легко та ефективно. 


Технічні вимоги

Процесор: 2 core 2.0 2GHz і вище,
ОЗУ: 2 ГБ 
Розширення екрану: 1024 х768
Google Chrome (від версії 54.0.0.), Mozilla Firefox (від версії 48.0.0.)
Доступ до інтернет: 256 Kbps


Переглянути відео:


Medics

MEDICS – це хмарна медична інформаційна система, яка допоможе виконувати щоденні задачі швидше та ефективніше, надаючи зручні і якісні послуги своїм клієнтам. Ми пропонуємо медичним закладам автоматизацію, яка дозволить заробляти і створювати нові фінансові потоки. Безкоштовна, постійно вдосконалюється, мінімальні витрати на встановлення.


Технічні вимоги

Один з браузерів: Chrome (36+), Firefox (29+), Internet Explorer (11+), Opera (15+), Safari.


Переглянути відео:

MEDSTAR

MEDSTAR – це зручні та надійні рішення для медичних закладів та пацієнтів.  Наша місія – покращення якості життя людей через покращення охорони здоров'я. Ми маємо багаторічний досвід роботи з лікарями та глибоке розуміння їх потреб. Реалізуємо як електронну медичну систему в усьому регіоні, так і окремі продукти для медичного закладу.


Технічні вимоги

Будь який гаджет, ноутбук або ПК з одним із браузерів, Windows XP; Intel Pentium 4 / Athlon 64 з підтримкою SSE2; 350 Мб.

Доктор Елекс

Доктор Елекс - найпоширеніша в Україні медична система, що з 2005 року успішно працює в державних та приватних закладах Києва, Вінниці, Львова, Маріуполя та інших міст. Сьогодні в ній ведуться електронні картки більш ніж 5 млн. пацієнтів. Система забезпечує автоматизацію всіх ключових процесів установи - від ведення електронної історії хвороби, до формування управлінської звітності та документації згідно вимог МОЗ.


Технічні вимоги

Процесор: 2-3 ГГц Core i3+.
ОЗУ: 4 Гб +.
ЖД: 40 Гб +.
ОС: MS Windows 8