​В Україні стартував пілотний проект eHealth eHealth

0

20.06.2017

Вже три заклади в Україні приєдналися до центрального компоненту електронної системи охорони здоров’я eHealth.

Пілот eHealth стартував сьогодні, 19 червня 2017 року, з реєстрації Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 Подільського району Києва. Головний лікар закладу Надія Білічук публічно зареєструвала ЦПМСД №2 у Національній системі eHealth, заповнивши дані про лікувальний заклад та поставивши електронний цифровий підпис.

Другим закладом, який підключився до електронної системи охорони здоров’я, став 1-й Черкаський міський ЦПМСД. Третім до пілоту сьогодні приєднався Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 м.Дніпро.

Електронна система eHealth – це система, яка дає пацієнту більше можливостей обрати лікаря, записатися на прийом, зберігати медичні дані, які можна використати в будь-який момент в будь-якому місті Україні.

Реєстрація відбувається через сайт eHealth. Приєднання медичних закладів до Національної системі eHealth – це перший реальний крок у впровадженні медичної реформи в Україні. Реєстрація закладів – перший сервіс у пілоті eHealth. Електронні сервіси з реєстрації лікарів та пацієнтів на первинній ланці заплановано запустити наступними, вже у липні 2017 року.

Після того, як всі медичні заклади України зареєструються в Національній системі, громадяни зможуть самостійно обирати свого лікаря не за територіальним, а за професіональним принципом. Завдяки цьому буде реалізований принцип «гроші йдуть за пацієнтом».

Матерали взято з: euromd.com.ua