Реєстрація

Сервіс “Поліклініка без черг” тепер також реєструватиме медичні заклади, лікарів та декларації з пацієнтами в eHealth

22.11.2017

Медичний сервіс “Поліклініка без черг” одним із перших підтримав запуск проекту eHealth, а сьогодні - пройшов тестування та отримав доступ до повного функціоналу системи. Тепер за допомогою сервісу “Поліклініка без черг” стала можливою реєстрація медичних закладів, лікарів та декларацій.

“Ми цінуємо кожного гравця екосистеми eHealth за вклад в створення якісної системи електронної медицини, - пояснює Юрій Бугай, керівник проекту eHealth. - Кожна МІС має унікальний досвід, який допомагає постійно удосконалювати медичну систему охорони здоров’я”.


Сервіс “Поліклініка без черг” нещодавно з’явився на ринку інформаційних систем, але вже за досить короткий час досяг значних успіхів. Відмінною рисою цієї медичної системи є повне врахування потоку пацієнтів у медичному закладі, автоматизація (розвантаження) реєстратури, зручний запис на прийом до лікарів та широкі можливості інтеграції з іншими сервісами та системами. Незважаючи на компактність і простоту у використанні, сервіс також дозволяє вирішувати глобальне завдання - подолання проблеми черг.


«Побудова системи eHealth – це лише фундамент для створення нової системи охорони здоров’я, – переконаний Артур Верба, керівник проекту “Поліклініка без черг”. - Тому нашим завданням сьогодні є не лише підтримати цей розвиток в Україні, але й наздогнати світові країни, які досягли успіху в цій сфері. А такий результат можливий лише за умови плідної співпраці держави та бізнесу”.


Станом на сьогодні в системи eHealth зареєстровано 627 медичних заклади, 2802 лікаря та укладено 7194 декларацій. В реєстрації медичних закладів незмінним лідером з алишається Дніпропетровська область.

Підписатися на новини