Реєстрація

Проектний офіс знайомив головних лікарів Полтави із eHealth

08.08.2017

eHealth розширює свою географію. 4 серпня команда Проектного офісу презентувала систему в Полтаві. Експерти розповіли лікарям які зміни відбудуться у сфері охорони здоров’я після впровадження системи eHealth і як вони зачеплять роботу їхніх медичних закладів.


Презентація, що мандрує Україною разом із експертами Проектного офісу, постійно доповнюється новими практичними моментами. Значна частина цих оновлень - це відгуки ключових лікарів. Вони дозволять зробити майбутнє впровадження системи максимально комфортним.


“Знайомство з лікарями у різних куточках України - захоплюючий процес, - ділиться враженнями Світлана Котляревська, керівник напрямку Проектного офісу eHealth. - Всі вони по-різному сприймають зміни, що відбуваються у сфері охорони здоров’я, але всі підходять до цих змін відповідально, розуміючи важливість своєї ролі у рідних  містах. Головні лікарі Полтави приємно здивували дуже практичним підходом до реформи, що ось-ось стартує в нашій країні”. 


В першу чергу полтавчани цікавилися міграцією даних з медичних інформаційних систем, що вже впроваджені в їхніх закладах та питаннями безпеки чутливих даних.


Підписатися на новини