Реєстрація

Проектний офіс презентував eHealth лікарям у Харкові

20.07.2017


Харків став п’ятим містом, в якому команда Проектного офісу презентувала eHealth. Основною метою зустрічі, що відбулася 19 липня, було пояснити, які зміни принесе система в роботу та отримати від лікарів зворотній зв’язок, щоби полегшити реалізацію проекту в майбутньому. 


На зустрічі були присутні представники керівного складу Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА та інші керівники центрів первинної медико-санітарної допомоги, клініко-діагностичних центрів та лікарень Харківської області, а також представники медичних інформаційних систем. 


Експерти проектного офісу вже презентували еHealth медичним працівникам в Краматорську, Полтаві, Миколаєві та Коцюбинському.  

“Ці зустрічі - запорука успішного впровадження електронної системи охорони здоров’я, - вважає Світлана Котляревська, менеджер Проектного офісу eHealth. - Без зворотного зв’язку та підтримки ключових користувачів eHealth може виявитися нежиттєздатним проектом, в котрий вкладено багато зусиль та енергії. Мені дуже приємно було бачити вщент заповнену залу і активну аудиторію, що задавала питання”.


Лікарів Харкова та Харківської області найбільше цікавили практичні кроки втілення системи eHealth, а також юридичні та фінансові аспекти впровадження електронної системи охорони здоров’я. 

Менеджер Проектного офісу eHealth, Світлана Котляревська, акцентувала також увагу лікарів на тому, що приєднання до електронної системи охорони здоров’я, як і користування медичними інформаційними системами є безкоштовним.


Деякі головні лікарі вже встигли завітати на сайт Проектного офісу та приєднатися до електронної системи eHealth. Саме тому наступні зустрічі Проектного офісу з лікарями Харківсьокого регіону матимуть форму навчальних семінарів, під час яких лікарі зможуть оволодіти практичними навичками використання електронної системи eHealth. Підписатися на новини