Реєстрація

Проектний офіс представив лікарям Київщини eHealth

31.07.2017


28 липня експерти Проектного офісу презентували систему eHealth лікарям Київської області. В рамках засідання Колегії Департаменту охорони здоров’я Київської державної адміністрації представники eHealth розповіли про основні зміни, що відбуваються у сфері охорони здоров’я. 


“Проектові вкрай необхідна підтримка громадськості, ми дуже вдячні керівництву Київської обласної адміністрації за віру в eHealth та в реформу в цілому, - пояснює Світлана Котляревська, керівник нарямку Проектного офісу eHealth. - Кожна нова зустріч приносить нам щоразу більше симпатій, і це підтверджує той факт, що ми рухаємося у вірному напрямку”.


Під час презентації Світлана зосередила увагу аудиторії на ключових елементи реформи, які необхідні для впровадження реєстрації центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), лікарів та пацієнтів. У тому числі - на створення технічних умов для підключення ЦПМСД до центрального компоненту eHealth. Станом на 2 серпня 2017 року до системи приєдналося 295 медичних закладів і ця кількість зростає.


Підписатися на новини