МОЗ запускає тестування електронної системи обміну медичної інформації eHealth

0

08.09.2017

Міністертво охорони здоров’я розпочинає річне тестування компонентів електронної системи обміну медичної інформації.

Відповідний наказ за підписом в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун оприлюднено на сайті Міністерства охорони здоров’я.

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20170907_1060.html

“Погодитись з пропозицією громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» щодо запровадження у тестовому режимі та адміністрування відповідно до чинного законодавства компонентів електронної системи обміну медичною інформацією, що необхідні для запуску нової моделі фінансування системи охорони здоров’я на первинному рівні надання медичної допомоги”, – йдеться у повідомленні.

У тестуванні компонентів електронної системи обміну медичною інформацією, окрім МОЗ, беруть участь за згодою оператори електронних медичних інформаційних систем, суб’єкти господарювання, що мають право надавати первинну медичну допомогу, лікарі первинної ланки та пацієнти.

Термін дії тестового режиму компонентів електронної системи обміну медичною інформацією триватиме рік.

 Як повідомлялося, у березні цього року МОЗ підписало меморандум про співпрацю в розробці електронної системи охорони здоров’я меморандум з Держагентством з питань електронного урядування, громадською організацією «Трансперенсі Інтернешнл Україна» та благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».