Реєстрація

МІС “МедЕйр” підключився до eHealth

10.01.2018

Користувачі “МедЕйр” - медичної інформаційної системи (МІС) тепер можуть реєструвати лікарів та пацієнтів у системі eHealth. МІС отримав доступ до повного функціоналу електронної системи, пройшовши всі етапи тестування вже оновленого Регламенту eHealth. 


“Новий МІС в eHealth - це завжди свіжі ідеї, яким чином ми можемо вдосконалити систему та зробити її більш зручною для головних користувачів, - пояснює Юрій Бугай, керівник проекту eHealth. – У кожної МІС є свій унікальний досвід роботи з лікарями, тому інтеграція з бізнесом є невід’ємною частиною в розбудові якісної електронної системи охорони здоров’я”.


Розробка МІС “МедЕйр” належить компанії E-life, яка існує на ринку вже 9 років і є однією з кращих в розробці програмних рішень для різних галузей і напрямків в Україні. Особливу увагу E-life приділяє захисту інформації та відповідності національним та міжнародним стандартам.


З часу вересневої презентації eHealth до системи приєднано 7 МІС з можливістю реєструвати медичних закладів, лікарів та декларації з пацієнтами.

Підписатися на новини