eHealth надав електронній системі ЕМСІМЕД доступ до реєстрації лікарів та пацієнтів eHealth

0

13.10.2017

ЕМСІМЕД одна з перших медичних інформаційних систем (МІС), яка має можливість реєструвати лікарів первинної ланки та декларації пацієнтів у системі eHealth.

Українська розробка – МІС ЕМСІМЕД пройшла тестування та отримала дозвіл комісії на підключення до самого повного на цей момент функціоналу eHealth. Тепер всі користувачі ЕМСІМЕД можуть реєструють в eHealth медичні заклади, сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, а також пацієнтів.

“Сьогодні медичні інформаційні системи відіграють роль посередника, інтерфейсу для доступу до eHealth, тому їхню роль складно переоцінити, – пояснює Юрій Бугай, керівник проекту eHealth. – Окрім того, їхні розробники є важливим елементом екосистеми eHealth в Україні, бо розвивали цей сегмент вже багато років і накопичили чимало експертизи. Саме тому співпраця з такими досвідченими розробниками для нас є дуже важлива”.

Згідно умов підключення до електронної системи охорони здоров’я, ЕМСІМЕД безкоштовно надає базовий набір електронних сервісів, необхідний для роботи лікарів у системі eHealth. 

“Якісні зміни у системі охорони здоров’я України можливі лише за умови якісної автоматизації цієї сфери, – переконаний Вадим Терентюк, заступник директора ТОВ “АЛТ Україна ЛТД, керівник напрямку інформатизації закладів охорони здоров’я, кандидат медичних наук. – Ми підтримуємо розвиток eHealth в Україні та пишаємося тим, що наша розробка є частиною побудови нової системи охорони здоров’я”.

З часу червневої презентації eHealth до системи приєднано 8 МІС з можливістю реєстрації медичних закладів та дві МІС – з можливістю реєструвати також лікарів та декларації з пацієнтами.