Реєстрація

Дорожня карта для eHealth

27.07.2017


Представники МОЗ разом із партнерами та проектним офісом eHealth формували стратегічне бачення проекту

25-26 липня представники Міністерства охорони здоров’я ініціювали стратегічну сесію, для обговорення цілей та завдань медичної реформи, роль Проектного офісу eHealth у здійсненні змін у сфері охорони здоров’я, а також  створення Державного підприємства, для регулювання eHealth в Україні.


Зустріч організувала Deloitte за підтримки проекту USAID “Реформа ВІЛ-послуг у дії”. Крім команди eHealth до участі у сесії були залучені донори, експерти українських та міжнародних організацій, практикуючі лікарі. Керівництво МОЗ представляв заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.


На стратегічній сесії розглядали 5 сфер реформи охорони здоров’я, а саме:

  • Створення Національної служби здоров’я України, нові механізми фінансування та реімбурсацію;

  • Постачання первинної медичної допомоги - Систему інформаційного управління. Спеціалізовану амбулаторну допомогу;

  • Створення госпітальних округів.

  • Збір та обробку статистичних даних, формування звітності (охорона здоров’я, лікування, операції та утилізація, людські ресурси).

  • Гарантований пакет послуг. Програми громадського здоров’я.


“Сьогодні ми стоїмо на початку великого шляху, - пояснює Юрій Бугай, керівник Проектного офісу eHealth. - На наших очах постає нова система охорони здоров’я, в основу для котрої ми закладаємо сучасні ІТ-сервіси. Саме вони дозволять зробити цю сферу прозорою та зрозумілою для всіх її учасників”


Другий день сесії був присвячений ролі Проектного офісу eHealth у медичній реформі, а також створенню державного підприємства, що в майбутньому стане оператором електронної системи охорони здоров’я. 


Зустріч представників всіх груп ключових користувачів eHealth дозволила організаторам чіткіше сформувати вимоги до системи. В майбутньому це зменшить обсяг можливих доопрацювань на етапі тестування та дозволить спростити процес впровадження.Підписатися на новини