До eHealth тепер можна підключитися за допомогою МІС “MEDICS” eHealth

0

13.11.2017

9 листопада в системі eHealth стала можливою реєстрація медичних закладів, лікарів та декларацій за допомогою ще одної медичної інформаційної системи “MEDICS”. МІС “MEDICS” пройшов всі етапи тестування, згідно “Регламенту функціонування електронної системи охорони здоров’я в рамках реалізації пілотного проекту в частині забезпечення автоматизації обліку надання медичних послуг”, та отримав доступ до повного функціоналу eHealth.

“Мережа підключених МІС до eHealth постійно зростає, а це означає, що бізнес хоче і може робити систему охорони здоров’я кращою вже сьогодні, – впевнений Юрій Бугай, керівник проекту eHealth. – Маючи великий досвід у розробці своїх інформаційних систем, представники МІС надають поради, які дають змогу eHealth розвиватися великими темпами”. 

Система “MEDICS” не перший рік є гравцем на ринку медичних інформаційних систем, має успішний досвід впровадження пацієнто-орієнтованих систем у державних та приватних медичних закладах України. Окрім того, команда “MEDICS” має досвід роботи з інформаційними системами у охороні здоров’я у багатьох інших країнах світу.

На основі міжнародного досвіду,команда “MEDICS” розробила та надає широкий перелік сервісів, серед яких: база лікарень та профілі лікарів із відгуками пацієнтів, що особилво корисно при виборі лікаря, з яким потрібно підписати декларацію. Окрім того кожному користувачу безкоштовно досутпні:запис на прийом, електронні картки з результатами аналізів, виписками рецептів, усіма рекомендаціями та протипоказаннями.

“Наша місія – спростити взаємодію пацієнта та лікаря в Україні і зробити доступ до медичних послуг можливим в один клік”, – пояснює Дмитро Ливч – директор зі стратегії компанії “MEDICS”. Сьогодні перед eHealth  стоїть нелегка справа у розбудові нової якісної електронної медичної системи, ми з першого дня реформи підтримували це починання і раді підтримати та допомогти відбутися цим змінам якнайшвидше”. 

З часу вересневої презентації eHealth до системи приєднано 6 МІС з можливістю реєструвати медичних закладів, лікарів та декларації з пацієнтами.