Через систему “MedCard Plus” тепер можна реєструвати лікарів та пацієнтів у eHealth eHealth

0

16.01.2018

“MedCard Plus” стала 8-ю медичною інформаційною системою (МІС), яка пройшла тестування та отримала доступ до повного функціоналу системи eHealth. Тепер за допомогою МІС “MedCard Plus” стала можливою реєстрація медичних закладів, лікарів та декларацій. 

“Загалом, український ринок медичних інформаційниї систем налічує близько 30-ти систем, сьогодні до eHealth приєдналася майже тритина, – пояснює Юрій Бугай, керівник проекту eHealth. – Дивлячись на таку динаміку підключення, можна сміливо стверджувати, що система постійно вдосконалюється. Новий МІС – це завжди новий унікальний досвід та свіжі ідеї”.

“MedCard Plus” – це універсальна система, основним компонентом якої є електронна медична карта пацієнта. Особливістю МІС  є використання процесного підходу до автоматизації медичного закладу у лікувальній та адміністративній діяльності.

“Ми віримо в розбудову нової якісної електронної системи охорони здоров’я. Це великий крок вперед у сфері медицини нашої країни, саме тому ми підтримуємо та долучаємося до eHealth, – пояснює Олег Шевченко, керівник команди “MedCard”. – Наша компанія приділяє велику увагу навчанню співробітників роботі з програмними продуктами, що безперечно підвищить ефективність функціонування медичних закладів”. 

Реєстрацією лікарів первинної допомоги та пацієнтів у тестовому режимі проектний офіс eHealth представив 20 вересня. Сьогодні тестування системи спрямоване на підготовку до запуску медичної реформи на первинній ланці охорони здоров’я (для сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів). Станом на сьогодні в системі зареєстровано 694 медичних заклади та 4664 лікаря. Найбільше медичних закладів зареєстровано в Дніпропетровській області.