Через систему “Доктор Елекс” тепер можна реєструвати лікарів та пацієнтів у eHealth eHealth

0

20.10.2017

Користувачі “Доктор Елекс” – медичної інформаційної системи (МІС) тепер мають можливість реєструвати лікарів та декларації пацієнтів у системі eHealth. Система пройшла всі етапи тестування і отримала доступ до підключення повного функціоналу eHealth. 

“Кожна нова МІС, що приєднується до eHealth – це ще одна точка входу для лікарів та пацієнтів, – пояснює Юрій Бугай, керівник проекту eHealth. – Тому ми цінуємо кожного розробника, який готовий зробити внесок в розбудову якісної системи електронної медицини”. 

МІС “Доктор Елекс” – найпоширеніша в Україні медична система, яка належить компанії ELEKS, що входить в сотню найбільших світових аутсорсингових розробників програмного забезпечення.

«Перехід на ведення електронної документації, збереження даних, можливість доступу до власної картки пацієнта, де б на даний момент не перебувала людина – це прорив для охорони здоров’я України, – переконаний Петро Коновалов, директор МІС «Доктор Елекс». – Це поліпшить якість надання медичної допомоги, зекономить час та ресурси лікарів, створить підґрунтя для об’єктивної оцінки галузі на основі реальної статистики».

Реєстрацією лікарів первинної допомоги та пацієнтів у тестовому режимі проектний офіс eHealth представив 20 вересня. Сьогодні тестування системи спрямоване на підготовку до запуску медичної реформи на первинній ланці охорони здоров’я (для сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів). Станом на сьогодні в системі зареєструвалися 482 лікаря, що уклали 71 декларацію з пацієнтами. Найбільше медичних закладів зареєстровано в Дніпропетровській області.