400 медичних закладів приєдналися до системи eHealth! eHealth

0

09.10.2017

6 жовтня 2017 до системи eHealth приєднався 400-й заклад первинної медичної допомоги. Найактивніше реєструються в системі заклади Дніпропетровщини. До серпня 2018 року eHealth має охопити всі заклади первинки, щоби забезпечити можливість виплат за форматом “гроші ходять за пацієнтом”.

Реєстарція медичних закладів розпочалася 19 червня. За три місяці до системи приєдналася чверть всіх лікарень первинної допомоги України. Система працюватиме в тестовому режимі до 01 серпня 2018 року. Протягом цього періоду реєстрація відбуватиметься на добровільних засадах.

Лідером з підключення медичних закладів до eHealth є Дніпропетровщина. Лікарі цієї області зареєстрували 44 ЦПМСД. На другому та третьому місці йдуть м. Київ та Житомирська область (35 та 33 медичних заклади відповідно).

20 вересня стала можливою реєстрація лікарів первинної ланки та пацієнтів у системі eHealth. На цей момент підписати декларацію можна з 88-а лікарями. Найбільша кількість зареєстрованих лікарів у Харківській області, на сьогодні їх вже 28. Слідом за ними іде Рівненська область – 23 лікаря.