Реєстрація

Підключення до системи

Система eHealth передбачає поєднання зусиль держави та бізнесу. Держава, перш за все, має гарантувати рівні правила гри на ринку та безпеку даних. Бізнес же має надавати сервіс, працюючи на рівних умовах з пацієнтами, лікарями, закладами охорони здоров’я, аптеками тощо. Вже у розробці мінімального життєздатного продукту НЕ передбачено розробку “державного” інтерфейсу, яким змушені користуватися всі.

Чому ми віримо саме в такий шлях? 

В Україні так чи інакше вже існує ринок розробників медичних інформаційних систем (МІС), вони встановлені в лікарнях, лікарі вже до них звикли та знають як ними користуватися. І наразі не принципово наскільки поширеною є ця практика серед комунальних та приватних лікарень. Принциповим є те, що цей ринок вже існує, а його учасники мають цінний досвід, експертизу та розуміння потреб користувачів. Метою нашого проекту є не знищити цей ринок та взаємини, а сприяти їх якісному розвитку та підтримці один одного.

Запропонований нами шлях: держава відповідає за “бек-енд” частину eHealth та визначає API, а отже, правила та мову спілкування центрального (державного) компоненту та розробників МІС.

Як розробникам приєднатись до системи eHealth?

Вся розробка eHealth є відкритою.

АРІ доступне за посиланнями:

https://github.com/ehealth-ua/api-spec

http://docs.ehealthmisapi1.apiary.io/

Для технічного приєднання вашого програмного продукту до центрального державного компоненту і появи у розділі “Долучитися” на порталі системи eHealth, необхідно:

Ознайомитися з Регламентом (у редакції від 30.11.2017)

Ознайомитись з Меморандумом від 16.03.2017 (Меморандум 3)

Ознайомитись з основою для започаткування eHealth в Україні - цілями та принципами, визначеними у Меморандумах від 25.11.2016 (Меморандум 1) та 22.12.2016 (Меморандум 2) щодо створення в Україні прозорої та ефективної електронної системи охорони здоров'я.

Подати Заявку на приєднання до регламенту (за процедурою, що вказана у регламенті)

Зверніть увагу, що подання Заявки на приєднання до регламенту означає автоматичне приєднання  до Меморандуму 3, який об’єднує базові принципи роботи системи eHealth та перші етапи її побудови. Також згідно з положеннями цього документу, координатором виконавчого процесу, в тому числі співпраці з бізнесом/розробниками, є Проектний Офіс eHealth (ПО) при ГО "Трансперенсі Інтернешнл Україна" (ТІ Україна).
Підтримуючи Меморандум 3, представники бізнесу/розробників визнають всі його принципи, підтверджують своє бажання співпрацювати з проектним офісом як координатором виконавчого процесу, проактивно діяти для досягнення спільної мети, підтримувати виключно партнерські та взаємоповажні стосунки з представниками ПО.

Пройти офіційну програму тестування